SMS Counter (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (9 entries)

en: Length
fi: Pituus

en: Display
fi: Näyttö

en: Fields
fi: Kentät

en: here
fi: täällä

en: Not installed
fi: Asentamatta

en: Messages
fi: Viestit

en: Installed
fi: Asennettu

en: Production (minified)
fi: Tuotanto (minimoitu)

en: Development (uncompressed)
fi: Kehitys (pakkaamaton)
