SMS Counter (7.x-1.0) - en to fr translation catalogue (9 entries)

en: Length
fr: Longueur

en: Display
fr: Affichage

en: Fields
fr: Champs

en: here
fr: ici

en: Not installed
fr: Non installé

en: Remaining
fr: Restant

en: Installed
fr: Installé

en: Encoding
fr: Codage

en: Development (uncompressed)
fr: Développement (non compressé)
