SMS Counter (7.x-1.0) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Length
gu: લંબાઈ

en: Display
gu: પ્રદર્શન

en: Fields
gu: ક્ષેત્રો

en: Not installed
gu: સ્થાપિત થયેલ નથી

en: Messages
gu: સંદેશાઓ
