SMS Counter (7.x-1.0) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Length
hi: लंबाई

en: Display
hi: प्रदर्शन

en: Fields
hi: क्षेत्र

en: Not installed
hi: स्थापित नहीं

en: Messages
hi: संदेश

en: Installed
hi: संस्थापित
