SMS Counter (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (11 entries)

en: Length
hu: Hosszúság

en: Display
hu: Megjelenítés

en: Fields
hu: Mezők

en: here
hu: ide

en: Not installed
hu: Nincs telepítve

en: Remaining
hu: Fennmaradó

en: Messages
hu: Üzenetek

en: Installed
hu: Telepített

en: Encoding
hu: Kódolás

en: Production (minified)
hu: Éles (tömörített)

en: Development (uncompressed)
hu: Fejlesztés (nem tömörített)
