SMS Counter (7.x-1.0) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Length
it: Lunghezza

en: Display
it: Visualizzazione

en: Fields
it: Campi

en: here
it: qui

en: Not installed
it: Non installato

en: Messages
it: Messaggi

en: Installed
it: Installato
