SMS Counter (7.x-1.0) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Length
ka: სიგრძე

en: Display
ka: ჩვენება

en: Fields
ka: ველები

en: Not installed
ka: არ არის დაინსტალირებული

en: Messages
ka: შეტყობინებები
