SMS Counter (7.x-1.0) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Length
kn: ಉದ್ದ

en: Display
kn: ಪ್ರದರ್ಶಕ

en: Remaining
kn: ಬಾಕಿಇರುವ

en: Messages
kn: ಸಂದೇಶಗಳು

en: Installed
kn: ಅನುಸ್ಥಾಪಿಸಲಾದ

en: Encoding
kn: ಎನ್ಕೋಡಿಂಗ್
