SMS Counter (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Length
lv: Garums

en: Display
lv: Ekrāns

en: Fields
lv: Lauki

en: here
lv: šeit

en: Not installed
lv: Nav instalēts

en: Messages
lv: Ziņojumi

en: Installed
lv: Instalēts
