SMS Counter (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (10 entries)

en: Length
nl: Lengte

en: Display
nl: Weergeven

en: Fields
nl: Velden

en: here
nl: hier

en: Not installed
nl: Niet geïnstalleerd

en: Remaining
nl: Resterend

en: Messages
nl: Berichten

en: Installed
nl: Geïnstalleerd

en: Production (minified)
nl: Productie (gecomprimeerd)

en: Development (uncompressed)
nl: Ontwikkeling (ongecomprimeerd)
