SMS Counter (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (10 entries)

en: Length
pl: Długość

en: Display
pl: Wyświetlanie

en: Fields
pl: Pola

en: here
pl: tutaj

en: Not installed
pl: Niezainstalowany

en: Remaining
pl: Pozostało

en: Messages
pl: Wiadomości

en: Installed
pl: Zainstalowane

en: Encoding
pl: Kodowanie

en: Production (minified)
pl: Produkcyjny (minified)
