SMS Counter (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Length
pt: Comprimento

en: Display
pt: Mostrar

en: Fields
pt: Campos

en: Not installed
pt: Não instalado

en: Messages
pt: Mensagens

en: Installed
pt: Instalado
