SMS Counter (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (10 entries)

en: Length
sv: Längd

en: Display
sv: Visa

en: Fields
sv: Fält

en: here
sv: här

en: Not installed
sv: Inte installerad.

en: Remaining
sv: Återstående

en: Messages
sv: Meddelanden

en: Installed
sv: Installerad

en: Production (minified)
sv: Live (förminskad)

en: Development (uncompressed)
sv: Utvecklingsmiljö (okomprimerat)
