SMS Counter (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (11 entries)

en: Length
uk: Довжина

en: Display
uk: Показ

en: Fields
uk: Поля

en: here
uk: тут

en: Not installed
uk: Не встановлено

en: Remaining
uk: Залишилось

en: Messages
uk: Повідомлення

en: Installed
uk: Встановлено

en: Encoding
uk: Кодування

en: Production (minified)
uk: Для експлуатації (стиснений)

en: Development (uncompressed)
uk: Для розробки (без стиснення)
