SMS Counter (7.x-1.0) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Length
az: Uzunluq

en: Display
az: Monitor

en: Fields
az: Sahələr

en: Not installed
az: Quraşdırılmayıb

en: Messages
az: Mesajlar

en: Installed
az: Quraşdırılıb
