SMS Counter (7.x-1.0) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Display
bo: མངོན་འཆར

en: Fields
bo: གནས་ཁོངས།

en: here
bo: འདིར།

en: Not installed
bo: སྒྲིག་འཇུག་བྱས་མེད

en: Messages
bo: བརྡ་འཕྲིན

en: Installed
bo: སྒྲིག་འཇུག་བྱས་ཟིན
