SMS Counter (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Length
cs: Délka

en: Display
cs: Zobrazit

en: Fields
cs: Pole

en: here
cs: zde

en: Not installed
cs: Nenainstalován

en: Remaining
cs: Zbývající

en: Messages
cs: Zprávy

en: Installed
cs: Nainstalováno
