SMS Counter (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (9 entries)

en: Length
da: Længde

en: Fields
da: Felter

en: here
da: her

en: Not installed
da: Ikke installeret

en: Remaining
da: Resterende

en: Messages
da: Beskeder

en: Installed
da: Installeret

en: Production (minified)
da: Produktion (minificeret)

en: Development (uncompressed)
da: Udvikling (ukomprimeret)
