SMS Counter (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Length
gl: Lonxitude

en: Display
gl: Visualización

en: Fields
gl: Campos

en: here
gl: aquí

en: Not installed
gl: Non instalado

en: Messages
gl: Mensaxes

en: Installed
gl: Instalado
