SMS Counter (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Length
he: אורך

en: Display
he: תצוגה

en: Fields
he: שדות

en: Not installed
he: לא מותקן

en: Remaining
he: נשארו

en: Messages
he: מסרים

en: Installed
he: מותקן
