SMS Counter (7.x-1.0) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: Length
hr: Dužina

en: Display
hr: Prikaz

en: Fields
hr: Polja

en: here
hr: ovdje

en: Not installed
hr: Nije instalirano

en: Remaining
hr: Preostalo

en: Messages
hr: Poruke

en: Installed
hr: Instaliran
