SMS Counter (7.x-1.0) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Length
id: Panjang

en: Display
id: Tampilan

en: Fields
id: Bidang isian

en: here
id: di sini

en: Not installed
id: Tidak terpasang

en: Messages
id: Pesan-pesan

en: Installed
id: Terinstal
