SMS Counter (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: Length
ja: 長さ

en: Display
ja: 表示

en: Fields
ja: フィールド

en: here
ja: こちら

en: Not installed
ja: 未インストール

en: Remaining
ja: 残り

en: Messages
ja: メッセージ

en: Installed
ja: インストール済み
