SMS Counter (7.x-1.0) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Display
jv: Tampilan

en: Fields
jv: Field

en: here
jv: nag kéné

en: Not installed
jv: Ora dipasang

en: Installed
jv: Dipasang
