SMS Counter (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Length
lt: Ilgis

en: Display
lt: Rodymas

en: Fields
lt: Laukeliai

en: here
lt: čia

en: Not installed
lt: Neįdiegta

en: Messages
lt: Žinutės

en: Installed
lt: Įdiegta
