SMS Counter (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Length
oc: Longor

en: Display
oc: Afichatge

en: Fields
oc: Camps

en: here
oc: aicí

en: Not installed
oc: Pas installat

en: Messages
oc: Messatges

en: Installed
oc: Installat
