SMS Counter (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Length
ro: Lungime

en: Display
ro: Afișaj

en: Fields
ro: Câmpuri

en: here
ro: aici

en: Not installed
ro: Nu este instalat.

en: Messages
ro: Mesaje

en: Installed
ro: Instalat
