SMS Counter (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (10 entries)

en: Length
ru: Длина

en: Display
ru: Отображение

en: Fields
ru: Поля

en: here
ru: здесь

en: Not installed
ru: Не установлено

en: Remaining
ru: Оставшиеся

en: Messages
ru: Сообщения

en: Installed
ru: Установлено

en: Production (minified)
ru: Для рабочих сайтов (уменьшенная версия)

en: Development (uncompressed)
ru: Для разрабатываемых сайтов (несжатая версия)
