SMS Counter (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Length
sk: Dĺžka

en: Display
sk: Zobraziť

en: Fields
sk: Polia

en: here
sk: tu

en: Not installed
sk: Nenainštalovaný

en: Remaining
sk: Zostávajúce

en: Messages
sk: Správy

en: Installed
sk: Inštalované
