SMS Counter (7.x-1.0) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Length
ta: நீளம்

en: Display
ta: காட்சி

en: Not installed
ta: நிறுவப்படவில்லை

en: Messages
ta: செய்திகள்

en: Installed
ta: நிறுவப்பட்டது
