SMS Counter (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Length
tr: Uzunluk

en: Display
tr: Gösterim

en: Fields
tr: Alanlar

en: here
tr: buraya

en: Not installed
tr: Kurulu değil

en: Messages
tr: İletiler

en: Installed
tr: Kurulu
