SMS Counter (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (9 entries)

en: Length
vi: Chiều dài

en: Display
vi: Hiển thị

en: Fields
vi: Các trường

en: here
vi: ở đây

en: Not installed
vi: Chưa được cài đặt

en: Remaining
vi: Còn lại

en: Messages
vi: Thông báo

en: Installed
vi: Đã cài đặt

en: Encoding
vi: Bảng mã
