SMS Framework (7.x-1.0-alpha1) - en to af translation catalogue (40 entries)

en: Prefix
af: Voorvoegsel

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Author
af: Outeur

en: List
af: Lys

en: Actions
af: Aksies

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Content types
af: Inhoud tipes

en: Edit
af: Wysig

en: Number
af: Getal

en: Message
af: Boodskap

en: Country
af: Land

en: The configuration options have been saved.
af: Die konfigurasie-opsies is gestoor.

en: Required
af: Verplig

en: Settings
af: Verstellings

en: Name
af: Naam

en: edit
af: redigeer

en: Save
af: Stoor

en: Default
af: Verstek

en: Add
af: Voeg by

en: Timestamp
af: Tydmerk

en: n/a
af: Nie beskikbaar

en: User
af: Gebruiker

en: Active
af: Aktief

en: To
af: Aan

en: Overridden
af: Oorheers

en: Normal
af: Normaal

en: configure
af: verstel

en: Send
af: Stuur

en: Anonymous
af: Anoniem

en: Optional
af: Opsioneel

en: Save settings
af: Stoor verstellings

en: Pending
af: Hangende

en: The changes have been saved.
af: Die veranderinge is gestoor.

en: Revert
af: Rol terug

en: Blocked
af: Geblokkeer

en: Not enabled
af: Nie geaktiveer nie

en: Direction
af: Rigting
