SMS Framework (7.x-1.0-alpha1) - en to am translation catalogue (35 entries)

en: Status
am: ሁኔታ

en: Prefix
am: ቅድመ ቅጥያ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Author
am: ደራሲ

en: List
am: ዝርዝር

en: Actions
am: ድርጊቶች

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Disabled
am: ቦዘኔ

en: Enabled
am: ንቁ

en: Content types
am: የይዞታ ዓይነቶች

en: Edit
am: አርትእ

en: Message
am: መልእክት

en: The configuration options have been saved.
am: የውቅረቱ አማራጮች ተቀምጠዋል።

en: Required
am: አስፈላጊ

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Name
am: ስም

en: edit
am: አስተካክል

en: Save
am: አስቀምጥ

en: Default
am: ነባሪ

en: Text
am: ጽሁፍ

en: Timestamp
am: ማህተመ ሰዓት

en: ID
am: አይዲ

en: n/a
am: አይመለከተውም

en: User
am: ተጠቃሚ

en: Active
am: ገባሪ

en: configure
am: ውቀር

en: Recipient
am: ተቀባይ

en: Rows
am: ረድፎች

en: Anonymous
am: ስም አልባ

en: Save settings
am: ቅንብሮቹን አስቀምጥ

en: Blocked
am: የተጣመረ

en: Not enabled
am: ያልነቃ

en: Direction
am: አቅጣጫ

en: Path to custom icon
am: ወደ ብጁ ኣዶ የሚወስደው ዱካ
