SMS Framework (7.x-1.0-alpha1) - en to et translation catalogue (58 entries)

en: Status
et: Olek

en: Prefix
et: Eesliide

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Author
et: Autor

en: List
et: Nimekiri

en: Actions
et: Toimingud

en: Cancel
et: Tühista

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: Content types
et: Sisutüübid

en: Edit
et: Muuda

en: Message
et: Teade

en: Country
et: Riik

en: The configuration options have been saved.
et: Seadistusvalikud on salvestatud.

en: Required
et: Kohustuslik

en: Settings
et: Seaded

en: Name
et: Nimi

en: edit
et: muuda

en: Save
et: Salvesta

en: Default
et: Vaikimisi

en: Icon
et: Ikoon

en: Add
et: Lisa

en: Manage
et: Halda

en: Text
et: Tekst

en: Timestamp
et: Kuupäev ja aeg

en: n/a
et: puudub

en: User
et: Kasutaja

en: Active
et: Aktiivne

en: To
et: Kellele

en: Overridden
et: Üle kirjutatud

en: Normal
et: Tavaline

en: configure
et: seadista

en: Domain
et: Domeen

en: Send
et: Saada

en: Recipient
et: Adressaat

en: Send SMS
et: Saada SMS

en: Rows
et: Ridu

en: Anonymous
et: Anonüümne

en: Optional
et: Valikuline

en: Save settings
et: Salvesta sätted

en: Phone number
et: Telefoni number

en: Spain
et: Hispaania

en: United Kingdom
et: Suurbritannia

en: United States
et: Ameerika Ühendriigid

en: Pending
et: Ootel

en: The changes have been saved.
et: Muutused on salvestatud.

en: Revert
et: Lähtesta

en: Blocked
et: Blokeeritud

en: Set
et: Vali

en: Devel
et: Arendus

en: Keyword
et: Võtmesõna

en: Not enabled
et: Ei ole sisse lülitatud

en: Direction
et: Suund

en: Path to custom icon
et: Kohandatud ikooni asukoht

en: Confirmed
et: Kinnitatud

en: Available Tokens List
et: Võimalike tunnuste nimekiri

en: Mobile phone number
et: Mobiiltelefoni number
