SMS Framework (7.x-1.0-alpha1) - en to ga translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ga: Scrios

en: Cancel
ga: Cealaigh

en: Edit
ga: Cuir in eagar

en: Country
ga: Tír

en: Phone Number
ga: Fón

en: Phone number
ga: Fón

en: Pending
ga: Ar feitheamh
