SMS Framework (7.x-1.0-alpha1) - en to ka translation catalogue (37 entries)

en: Status
ka: სტატუსი

en: Prefix
ka: პრეფიქსი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Author
ka: ავტორი

en: List
ka: სია

en: Actions
ka: ოპერაციები

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Content types
ka: კონტენტის ტიპები

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Number
ka: რიცხვი

en: Message
ka: შეტყობინება

en: Country
ka: ქვეყანა

en: Required
ka: სავალდებულო

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Name
ka: სახელი

en: edit
ka: რედაქტირება

en: Add
ka: დამატება

en: Manage
ka: მართვა

en: Text
ka: ტექსტი

en: User
ka: მომხმარებელი

en: Active
ka: აქტიური

en: To
ka: მიმღები

en: configure
ka: კონფიგურირება

en: Domain
ka: დომენი

en: Send
ka: გაგზავნა

en: Recipient
ka: მიმღები

en: Anonymous
ka: ანონიმური

en: Save settings
ka: პარამეტრების შენახვა

en: Save Changes
ka: ცვლილებების შენახვა

en: Spain
ka: ესპანეთი

en: United Kingdom
ka: გაერთიანებული სამეფო

en: United States
ka: შეერთებული შტატები

en: Revert
ka: დაბრუნება

en: Blocked
ka: დაბლოკილი
