SMS Framework (7.x-1.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (72 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Prefix
lt: Priešdėlis

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Author
lt: Autorius

en: List
lt: Sąrašas

en: Actions
lt: Veiksmai

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Content types
lt: Turinio tipai

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Number
lt: Skaičius

en: Message
lt: Žinutė

en: Country
lt: Šalis

en: The configuration options have been saved.
lt: Nustatymai išsaugoti.

en: Required
lt: Privalomas

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: edit
lt: redaguoti

en: Save
lt: Saugoti

en: Default
lt: Numatytasis

en: Icon
lt: Piktograma

en: Add
lt: Pridėti

en: Manage
lt: Valdyti

en: Text
lt: Tekstas

en: n/a
lt: n/d

en: User
lt: Narys

en: Active
lt: Aktyvus

en: To
lt: Iki

en: Overridden
lt: Perrašyta

en: Normal
lt: Normalus

en: configure
lt: konfiguruoti

en: Domain
lt: Domenas

en: Send
lt: Siųsti

en: Recipient
lt: Gavėjas

en: Rows
lt: Eilutės

en: Anonymous
lt: Svečias

en: Optional
lt: Pasirinktinis

en: Save settings
lt: Išsaugoti nustatymus

en: Phone number
lt: Telefono numeris

en: Spain
lt: Ispanija

en: United Kingdom
lt: Jungtinė karalystė

en: United States
lt: Jungtinės Amerikos Valstijos

en: Pending
lt: Laukiama

en: The changes have been saved.
lt: Pakeitimai išsaugoti.

en: Revert
lt: Sugrąžinti

en: Blocked
lt: Užblokuotas

en: Sleep Time
lt: Miego laikas

en: Keyword
lt: Raktažodis

en: Validation
lt: Patvirtinimas

en: Not enabled
lt: Neįjungta

en: Settings saved.
lt: Nustatymai išsaugoti

en: Direction
lt: Kryptis

en: Carrier
lt: Važėjas

en: SMS message sent to %number with the text: @message
lt: SMS žinutė į %number nusiųsta; tekstas: @message

en: Path to custom icon
lt: Kelias iki savitos ikonos

en: Please enter a valid phone number.
lt: Prašome įvesti galiojantį telefono numerį.

en: Confirm number
lt: Patvirtinti numerį

en: Confirmation code
lt: Patvirtinimo kodas

en: Delete & start over
lt: Pašalinti ir pradėti iš pradžių

en: The confirmation code is invalid.
lt: Klaidingas patvirtinimo kodas.

en: Your mobile information has been removed
lt: Jūsų mob. telefono informacija pašalinta

en: Disable messages between these hours
lt: Ignoruoti žinutes tarp šių valandų

en: If enabled, you will not receive messages between the specified hours.
lt: Jei pažymėta, Jūs negausite žinučių tarp nurodytų valandų.

en: This phone number is already registered to another user.
lt: Šis telefono numeris jau užregistruotas kito vartotojo.

en: confirm your number
lt: patvirtinkite savo numerį

en: Mobile settings
lt: Mob. tel. nustatymai

en: You will receive a message to confirm your mobile information upon login.
lt: Jūs gausite žinutę su patvirtinimo kodu. Kurį po registracijos turėsite įvesti, kad patvirtintūmėt mob. tel. informaciją.

en: Tracking
lt: Sekimas

en: Start time
lt: Pradžios laikas

en: End time
lt: Pabaigos laikas
