SMS Framework (7.x-1.0-alpha1) - en to mn translation catalogue (35 entries)

en: Status
mn: Төлөв

en: Prefix
mn: Угтвар

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Author
mn: Зохиогч

en: List
mn: Жагсаалт

en: Actions
mn: Үйлдлүүд

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Content types
mn: Агуулгын төрлүүд

en: Edit
mn: Засварлах

en: Number
mn: Дугаар

en: Message
mn: Зурвас

en: Country
mn: Улс

en: The configuration options have been saved.
mn: Тохиргоо хадгалагдлаа.

en: Required
mn: Шаардлагатай

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Name
mn: Нэр

en: edit
mn: засварлах

en: Save
mn: Хадгалах

en: Default
mn: Анхны утга

en: Add
mn: Нэмэх

en: Text
mn: Текст

en: n/a
mn: үл хамаарах

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: Active
mn: Идэвхтэй

en: configure
mn: тохируулах

en: Domain
mn: Домэйн

en: Send
mn: Илгээх

en: Anonymous
mn: Үл мэдэгдэх

en: Optional
mn: Өөрийн сонголтоор

en: Save settings
mn: Тохиргоог хадгалах

en: Revert
mn: Буцаах

en: Direction
mn: Чиглэл
