SMS Framework (7.x-1.0-alpha1) - en to my translation catalogue (32 entries)

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Author
my: စာရေးသူ

en: List
my: စာရင်း

en: Actions
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Disabled
my: ပိတ်ထားသည်

en: Content types
my: အကြောင်းအရာ အမျိုးအစားများ

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Number
my: နံပါတ်

en: Message
my: သတင်း

en: Country
my: နိုင်ငံ

en: Required
my: မရှိမဖြစ်လုပ်ရမည်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Name
my: အမည်

en: edit
my: ပြင်ရန်

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Add
my: အသစ်ထပ်ပေါင်းပါ

en: Manage
my: စီမံခန့်ခွဲရန်

en: Timestamp
my: အချိန်

en: n/a
my: အကျုံးမဝင်

en: User
my: အသုံးပြုသူ

en: Normal
my: ပုံမှန်

en: Recipient
my: လက်ခံရရှိသူ

en: Anonymous
my: အမည်မသိသူ(သို့)ဧည့်သည်

en: Optional
my: ရွေးချယ်နိုင်သည်။

en: Save settings
my: Setting များ သိမ်းရန်

en: The changes have been saved.
my: အပြောင်းအလဲများအား သိမ်းဆည်းပြီးပါပြီ

en: Revert
my: နောက်ပြန်ဆုတ်

en: Validation
my: အတည်ပြုခြင်း

en: Direction
my: လမ်းညွန်ချက်၊ လမ်းကြောင်း
