SMS Framework (7.x-1.0-alpha1) - en to sl translation catalogue (45 entries)

en: Status
sl: Stanje

en: Prefix
sl: Predpona

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Author
sl: Avtor

en: List
sl: Seznam

en: Actions
sl: Akcije

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Content types
sl: Tipi vsebin

en: Edit
sl: Uredi

en: Number
sl: Številka

en: Message
sl: Sporočilo

en: The configuration options have been saved.
sl: Konfiguracijske možnosti so bile shranjene.

en: Required
sl: Obvezno

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Name
sl: Ime

en: edit
sl: uredi

en: Save
sl: Shrani

en: Default
sl: Privzeto

en: Add
sl: Dodaj

en: Text
sl: Besedilo

en: Timestamp
sl: Časovna oznaka

en: n/a
sl: n/d

en: User
sl: Uporabnik

en: Active
sl: Aktiven

en: To
sl: Za

en: configure
sl: nastavi

en: Domain
sl: Domena

en: Send
sl: Pošlji

en: Rows
sl: Vrste

en: Anonymous
sl: Anonimnež

en: Optional
sl: Neobvezno

en: Save settings
sl: Shrani nastavitve

en: Spain
sl: Španija

en: United Kingdom
sl: Združeno kraljestvo

en: United States
sl: Združene države

en: Pending
sl: Čaka

en: The changes have been saved.
sl: Spremembe so shranjene.

en: Revert
sl: Povrni

en: Blocked
sl: Blokiran

en: Not enabled
sl: Ni omogočeno

en: Direction
sl: Smer

en: Path to custom icon
sl: Pot do lastne ikone
