SMS Framework (7.x-1.0-alpha1) - en to sr translation catalogue (29 entries)

en: Status
sr: Статус

en: Prefix
sr: Префикс

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Author
sr: Аутор

en: List
sr: Листа

en: Cancel
sr: Поништи

en: Disabled
sr: Искључено

en: Enabled
sr: Укључено

en: Edit
sr: Измени

en: Number
sr: Број

en: Message
sr: Порука

en: Country
sr: Земља

en: Settings
sr: Подешавања

en: Name
sr: Име

en: edit
sr: измени

en: Save
sr: Сачувај

en: Default
sr: Подразумевано

en: Text
sr: Текст

en: Timestamp
sr: Временска ознака

en: ID
sr: ИД

en: n/a
sr: нема

en: User
sr: Корисник

en: Recipient
sr: Прималац

en: Rows
sr: Редови

en: Anonymous
sr: Анонимни

en: Save settings
sr: Сачувај подешавања

en: The changes have been saved.
sr: Измене су сачуване.

en: Direction
sr: Смер
