SMS Framework (7.x-1.0-beta1) - en to el translation catalogue (55 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Prefix
el: Πρόθεμα

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Author
el: Συντάκτης

en: List
el: Λίστα

en: Actions
el: Ενέργειες

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Content types
el: Τύποι περιεχομένου

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Number
el: Αριθμός

en: Message
el: Μήνυμα

en: Country
el: Χώρα

en: The configuration options have been saved.
el: Οι επιλογές διευθέτησης αποθηκεύτηκαν.

en: Required
el: Υποχρεωτικό

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Name
el: Όνομα

en: edit
el: επεξεργασία

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Icon
el: Εικονίδιο

en: Add
el: Προσθήκη

en: Manage
el: Διαχείριση

en: Text
el: Κείμενο

en: Timestamp
el: Χρονική σήμανση

en: n/a
el: δ/υ

en: User
el: Χρήστης

en: Active
el: Ενεργό

en: To
el: Προς

en: Overridden
el: Έχει παρακαμφθεί

en: Normal
el: Κανονικό

en: configure
el: ρύθμιση

en: Domain
el: Όνομα χώρου

en: Send
el: Αποστολή

en: Recipient
el: Παραλήπτης

en: Rows
el: Γραμμές

en: Anonymous
el: Ανώνυμος

en: Optional
el: Προαιρετικό

en: Save settings
el: Αποθήκευση ρυθμίσεων

en: Save Changes
el: Αποθήκευση αλλαγών

en: Phone number
el: Αριθμός τηλεφώνου

en: Spain
el: Ισπανία

en: United Kingdom
el: Ηνωμένο Βασίλειο

en: United States
el: Ηνωμένες Πολιτείες της Αμερικής

en: Pending
el: Εκκρεμεί

en: The changes have been saved.
el: Οι αλλαγές αποθηκεύτηκαν.

en: Revert
el: Επαναφορά

en: Blocked
el: Αποκλεισμένος

en: Keyword
el: Λέξη κλειδί

en: Not enabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Direction
el: Κατεύθυνση

en: Path to custom icon
el: Διαδρομή αρχείου για το προσαρμοσμένο εικονίδιο

en: This field is required
el: Αυτό το πεδίο είναι απαραίτητο
