SMS Framework (7.x-1.0-beta1) - en to eo translation catalogue (44 entries)

en: Status
eo: Stato

en: Prefix
eo: Prefikso

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: Author
eo: Aŭtoro

en: List
eo: Listo

en: Actions
eo: Agoj

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Content types
eo: Enhavaj tipoj

en: Edit
eo: Redaktu

en: Message
eo: Mesaĝo

en: Country
eo: Lando

en: The configuration options have been saved.
eo: Agordaj opcioj estas konservitaj.

en: Required
eo: Bezonata

en: Settings
eo: Agordoj

en: Name
eo: Nomo

en: edit
eo: redakti

en: Save
eo: Konservu

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Add
eo: Aldonu

en: Text
eo: Teksto

en: Timestamp
eo: Tempindiko

en: ID
eo: Identigilo

en: User
eo: Uzanto

en: Active
eo: Aktiva

en: To
eo: Al

en: configure
eo: agordu

en: Send
eo: Sendu

en: Recipient
eo: Ricevonto

en: Rows
eo: Vicoj

en: Anonymous
eo: Sennoma

en: Optional
eo: Nedeviga

en: Save settings
eo: Konservu agordojn

en: Spain
eo: Hispanujo

en: United Kingdom
eo: Unuiĝinta Reĝlando

en: United States
eo: Usono

en: The changes have been saved.
eo: Ŝanĝoj konserviĝis.

en: Revert
eo: Malfari

en: Blocked
eo: Blokita

en: Not enabled
eo: Malŝaltita

en: Direction
eo: Direkto

en: Path to custom icon
eo: Vojprefikso al agordita bildeto
