SMS Framework (7.x-1.0-beta1) - en to fa translation catalogue (58 entries)

en: Status
fa: وضعیت

en: Prefix
fa: پیشوند

en: Delete
fa: حذف

en: Operations
fa: عملیات

en: Author
fa: نویسنده

en: List
fa: فهرست

en: Actions
fa: عملکردها

en: Cancel
fa: لغو

en: Disabled
fa: غیرفعال

en: Enabled
fa: فعال

en: Content types
fa: انواع محتوا

en: Edit
fa: ویرایش

en: Number
fa: عدد

en: Message
fa: پیام

en: Country
fa: کشور

en: The configuration options have been saved.
fa: تنظیمات ذخیره شدند.

en: Required
fa: اجباری

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Name
fa: نام

en: edit
fa: ویرایش

en: Save
fa: ذخیره

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Icon
fa: شمایل

en: Add
fa: افزودن

en: Manage
fa: مدیریت

en: Text
fa: متن

en: Timestamp
fa: الگوی زمانی

en: ID
fa: شناسه

en: n/a
fa: هیچ

en: User
fa: کاربر

en: Active
fa: فعال

en: To
fa: به

en: Overridden
fa: رونویسی

en: Normal
fa: عادی

en: configure
fa: پیکربندی

en: Domain
fa: دامنه

en: Send
fa: ارسال

en: Recipient
fa: گیرنده

en: Rows
fa: ردیف‌ها

en: Anonymous
fa: ناشناس

en: Optional
fa: اختیاری

en: Phone Number
fa: شماره تلفن

en: Save settings
fa: ذخیره تنظیمات

en: Save Changes
fa: ذخیره تغییرات

en: Phone number
fa: شماره تلفن

en: Spain
fa: اسپانیا

en: United Kingdom
fa: بریتانیا

en: United States
fa: ایالات متحده آمریکا

en: Pending
fa: معلق

en: The changes have been saved.
fa: تغییرات ذخیره شد.

en: Revert
fa: بازگشت

en: Blocked
fa: مسدود شده

en: Keyword
fa: کلید واژه

en: Not enabled
fa: غیرفعال

en: Settings saved.
fa: تنظيمات ذخيره شد

en: Direction
fa: جهت

en: Path to custom icon
fa: مسیر نماد سفارشی

en: This field is required
fa: این فیلد مورد نیاز است
