SMS Framework (7.x-1.0-beta1) - en to gu translation catalogue (34 entries)

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Prefix
gu: પૂર્વાગ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Author
gu: લેખક

en: List
gu: સૂચિ

en: Actions
gu: ક્રિયાઓ

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Content types
gu: સામગ્રી પ્રકાર

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Number
gu: સંખ્યા

en: Message
gu: સંદેશ

en: Required
gu: જરૂરી

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Name
gu: નામ

en: edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Save
gu: સાચવો

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Add
gu: ઉમેરો

en: Text
gu: લખાણ

en: Timestamp
gu: સમયછાપ

en: User
gu: વપરાશકર્તા

en: Active
gu: સક્રિય

en: Normal
gu: સામાન્ય

en: Send
gu: મોકલો

en: Rows
gu: હરોળો

en: Anonymous
gu: અજ્ઞાત

en: Optional
gu: વૈકલ્પિક

en: Spain
gu: સ્પેઇન

en: United Kingdom
gu: યુનાઇટેડ કિંગડમ

en: United States
gu: યુનાઈટેડ સ્ટેટ્સ

en: Not enabled
gu: સક્રિય નથી
