SMS Framework (7.x-1.0-beta1) - en to nn translation catalogue (31 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Author
nn: Forfattar

en: List
nn: Liste

en: Actions
nn: Handlingar

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Disabled
nn: Ikkje aktivert

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Content types
nn: Innhaldstyper

en: Edit
nn: Rediger

en: Message
nn: Melding

en: Country
nn: Land

en: The configuration options have been saved.
nn: Oppsettet er lagra.

en: Required
nn: Påkrevd

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Name
nn: Namn

en: edit
nn: endre

en: Save
nn: Lagre

en: Default
nn: Standard

en: Timestamp
nn: Tidspunkt

en: User
nn: Brukar

en: Active
nn: Aktiv

en: To
nn: Til

en: configure
nn: konfigurer

en: Rows
nn: Rader

en: Anonymous
nn: Anonym

en: Optional
nn: Valfri

en: Save settings
nn: Lagre innstillingar

en: Blocked
nn: Blokkert

en: Not enabled
nn: Ikkje aktivert

en: Direction
nn: Retning
