SMS Framework (7.x-1.0-beta1) - en to sk translation catalogue (79 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Prefix
sk: Predpona

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Author
sk: Autor

en: List
sk: Zoznam

en: Actions
sk: Akcie

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: Content types
sk: Typy obsahu

en: Edit
sk: Upraviť

en: Number
sk: Číslo

en: Message
sk: Správa

en: Country
sk: Krajina

en: The configuration options have been saved.
sk: Nastavenia konfigurácie boli uložené.

en: Required
sk: Povinné

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Name
sk: Názov

en: edit
sk: upraviť

en: Save
sk: Uložiť

en: Default
sk: Predvolené

en: Icon
sk: Ikona

en: Add
sk: Pridať

en: Manage
sk: Spravovať

en: Timestamp
sk: Časová známka

en: n/a
sk: nie je

en: User
sk: Používateľ

en: Active
sk: Aktívny

en: To
sk: Komu

en: Overridden
sk: Prepísaný

en: Normal
sk: Normálny

en: configure
sk: konfigurácia

en: Domain
sk: Doména

en: Mobile
sk: Mobil

en: Send
sk: Odoslať

en: Recipient
sk: Príjemca

en: Send SMS
sk: Poslať SMS

en: Rows
sk: Riadky

en: "Rows" must be a positive integer.
sk: "Riadky" musí byť kladné číslo.

en: Anonymous
sk: Anonymný

en: Optional
sk: Nepovinné

en: Save settings
sk: Uložiť nastavenia

en: Phone number
sk: Telefónne číslo

en: Spain
sk: Španielsko

en: United Kingdom
sk: Veľká Británia

en: United States
sk: Spojené štáty

en: Pending
sk: Čakajúce

en: The changes have been saved.
sk: Zmeny boli uložené.

en: Revert
sk: Vrátiť

en: Blocked
sk: Blokovaný

en: Message preview
sk: Náhľad správy

en: Sleep Time
sk: Čas spánku

en: Log only
sk: Iba log

en: Validation
sk: Overovanie platnosti

en: Not enabled
sk: Nie je povolené

en: Direction
sk: Smer

en: Carrier
sk: Dopravca

en: Queue
sk: Rad

en: SMS Blast
sk: SMS výbuch

en: You do not have permission to send messages. You may need to <a href="@signin">sign in</a> or <a href="@register">register</a> for an account to send messages to a mobile phone.
sk: Nemáte oprávnenie posielať správy. Je potrebné sa <a href="@signin">prihlásiť</a> alebo <a href="@register">registrovať</a> pre získanie používateľského konta, aby ste mohli posielať správy na mobilný telefón.

en: Path to custom icon
sk: Cesta k voliteľnej ikone

en: Send to phone
sk: Poslať na mobil

en: This URL will be sent to the phone.
sk: Toto URL bude zaslané na mobil.

en: Confirm number
sk: Potvrdiť číslo

en: Delete & start over
sk: Zmazať a začať znova

en: Disable messages between these hours
sk: Zakázať doručovanie správ medzi týmito hodinami

en: If enabled, you will not receive messages between the specified hours.
sk: Ak je zvolené, nebudú Vám doručované správy medzi uvedenými hodinami.

en: Mobile settings
sk: Nastavenia mobilu

en: You will receive a message to confirm your mobile information upon login.
sk: Obdržíte SMS správu na potvrdenie informácie o vašom mobile, potrebné k prihláseniu sa.

en: Show mobile fields during user registration
sk: Ukázať pole na zadanie mobilu počas registrácie používateľa

en: Confirmation message format
sk: Formát overovacej SMS

en: Specify the format for confirmation messages. Keep this as short as possible.
sk: Zadajte formát overovacej správy. Buďte čo najstručnejší.

en: Enable sleep hours
sk: Povoliť hodiny pre spánok

en: If checked, users will be able to specifiy hours during which they will not receive messages from the site.
sk: Ak je zaškrtnuté, používateľom bude umožnené zadať hodiny, počas ktorých nebudú prijímať SMS-ky z webstránky.

en: Edit options for SMS and user integration.
sk: Upraviť možnosti pre integráciu SMS a používateľa.

en: Tracking
sk: Sledovanie

en: Available Tokens List
sk: Dostupné tokeny

en: New user message
sk: Správa pre nového používateľa
