SMS Framework (7.x-1.0-rc1) - en to ast translation catalogue (43 entries)

en: Status
ast: Estáu

en: Prefix
ast: Prefixu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Author
ast: Autor

en: List
ast: Llista

en: Actions
ast: Aiciones

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: Enabled
ast: Activáu

en: Content types
ast: Triba de conteníos

en: Edit
ast: Editar

en: Number
ast: Númberu

en: Message
ast: Mensax

en: Required
ast: Requeríu

en: Settings
ast: Preferencies

en: Name
ast: Nome

en: edit
ast: editar

en: Save
ast: Guardar

en: Default
ast: Predefiníu

en: Add
ast: Amestar

en: Text
ast: Testu

en: Timestamp
ast: Data/Hora

en: n/a
ast: n/d

en: User
ast: Usuariu

en: Active
ast: Activu

en: To
ast: Pa

en: configure
ast: configurar

en: Domain
ast: Dominiu

en: Send
ast: Unviar

en: Recipient
ast: Destinatariu

en: Rows
ast: Fileres

en: Anonymous
ast: Anónimu

en: Optional
ast: Opcional

en: Save settings
ast: Guardar preferencies

en: Save Changes
ast: Guardar cambeos

en: Spain
ast: España

en: United Kingdom
ast: Reinu Xuníu

en: United States
ast: Estaos Xuníos d'América

en: The changes have been saved.
ast: Guardáronse los cambeos.

en: Revert
ast: Desfacer

en: Blocked
ast: Torgáu

en: Not enabled
ast: Ensin activar
