SMS Framework (7.x-1.0-rc1) - en to az translation catalogue (49 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Prefix
az: Prefiks

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Author
az: Müəllif

en: List
az: Siyahı

en: Actions
az: Tədbirlər

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Content types
az: Məzmun tipi

en: Edit
az: Dəyiş

en: Number
az: Rəqəm

en: Message
az: Mesaj

en: Country
az: Ölkə

en: The configuration options have been saved.
az: Konfiqurasiya seçimləri yadda saxlanıldı.

en: Required
az: Tələb olunur

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: edit
az: redaktə et

en: Save
az: Saxla

en: Default
az: Susmaya görə

en: Icon
az: İconka

en: Add
az: Əlavə et

en: Manage
az: İdarə et

en: Text
az: Mətn

en: Timestamp
az: Vaxt möhürü

en: ID
az: İD

en: n/a
az: yox

en: User
az: İstifadəçi

en: Active
az: Aktiv

en: To
az: Kimə

en: Overridden
az: Əvəz edildi

en: Domain
az: Domen

en: Recipient
az: Alıcı

en: Rows
az: Sıralar

en: Anonymous
az: Anonim

en: Optional
az: Ehtiyacsız

en: Save settings
az: Parametrləri yadda saxlayın

en: Spain
az: İspaniya

en: United Kingdom
az: Birləşmiş Krallıq

en: United States
az: Amerika Birləşmiş Ştatları

en: The changes have been saved.
az: Dəyişikliklər yadda saxlanıldı.

en: Revert
az: Qaytarma

en: Blocked
az: Blok edilib

en: Keyword
az: Açar söz

en: Not enabled
az: Aktiv deyil

en: Direction
az: İstiqamət

en: Path to custom icon
az: Fərdi ikonaya gedən yol
